Deth Hunters

Strona domowa KLANU


#31 2007-12-29 21:28:23

bodzio

Użytkownik

5739655
Call me!
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2007-05-21
Posty: 139
Punktów :   

Re: Poznajmy się !

Deidri, kobiety sa po to, żeby je podziwiać Trafił nam się po prostu extra klan z tego co widzę:)

Offline

 

#32 2008-01-10 01:09:48

Puchatka

Użytkownik

4188996
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-06-12
Posty: 57
Punktów :   

Re: Poznajmy się !

no kurcze podoba mi się ta integracja Deidri fajnie, że otaczają nas w większości mężczyźni ja jestem z Lublina; studiuję zarządzanie i marketing i zbliżam się ku końcowi <jupi> choć szkoda tych kolosów i wariactwa na uczelni. Też mam prawko i od października musiałam pożegnać się ze swoim kochanym czarnym fordem scorpiaczkiem ale wożę się moim nowym nabytkiem-golfem trójeczką,srebrną, automacik jak na damę przystało, choć brakuje mi manualnej skrzyni biegów. Lubię dłubać we wszelkiego rodzaju farbach i kocham sztukę, piwo, moich przyjaciół i oczywiście mojego uroczego Kordiana. Jestem na naszej klasie, szukajcie mnie jako: Asia Malec Lublin. W moich znajomych znajdziecie też naszego wesołego wampirka Więcaha także czekam na Was. Pozdrawiam

Offline

 

#33 2008-01-15 11:00:23

wiecah

Użytkownik

4316208
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-06-12
Posty: 97
Punktów :   
WWW

Re: Poznajmy się !

hehehehehehehehehehehe...a ja mam na imie Arkadiusz i mam 22 lata..moja uczelnia jest politechnika lubelska a kierunek to mechanika i budowa maszyn..widze ze jest tu troche zapalencow na motorki!!!cieszy mnie to bo sam naleze do klubu motocyklowego Free Group Panther ( http://www.panther.org.pl ) jak juz Puchatka nadmienila jestem na naszej klasie takze bedzie mi milo Was tam zobaczyc...w wolnych chwilach spedzam czas przed kompem jak jest zimno albo na pifcu ze znajomymi..jak jest cieplo to wskakuje na motór i pedze na zloty...http://grono.net/users/1338424/ a to moje konto na gronie...Pozdro Ziombale!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xiaolinshowdownxs.pun.pl www.pyrotehnic.pun.pl www.sr.pun.pl www.extremepolishwrestling.pun.pl www.csjackass.pun.pl